Produkty

Wyszukiwarka produktów

Producent:
Symbol produktu:
 
Tu jestes: Strona główna Producenci

GM International

Firma włoska, założona w 1993 roku przez Glisente Landrini (twórcę firmy Elcon) jest producentem szerokiej gamy programowalnych przetworników stosowanych do kondycjonowania sygnałów w strefach zagrożonych wybuchem (wykonanie Ex). Przetworniki produkowane są metodą montażu powierzchniowego na w pełni zautomatyzowanych liniach tylko z najwyższej jakości sprawdzonych komponentów. Firma GM International oferuje swoje wyroby przez sieć dystrybucji na całym świecie, stąd posiada szereg atestów na różne rynki np: GOST na rynek rosyjski i ukraiński, UL na rynek amerykański.

GM International oferuje następujące produkty:


www.gminternationalsrl.com


Meister Strömungstechnik

Niemcy, działający od 1984 roku producent urządzeń do pomiaru i sygnalizacji przepływu gazów i cieczy. W zakres produkowanych przez Meister Strömungstechnik urządzeń wchodzą mechaniczne sygnalizatory przepływu, rotametry (metalowe,z tworzyw oraz szklane), przepływomierze turbinowe, indukcyjne, limitery przepływu, filtry. Urządzenia Meister Strömungstechnik znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność sygnalizowania wartości przepływu. Typowymi aplikacjami dla sygnalizatorów przepływu Meister Strömungstechnik są układy alarmowe w systemach chłodzenia i smarowania, zabezpieczenia w hydraulice siłowej, kontrola obecności przepływu na stacjach poboru próbek.

www.meister-flow.com


BEKA

BEKA, firma angielska, to producent urządzeń do stref zagrożonych wybuchem. Gama produktów BEKA obejmuje zaawansowane technologicznie wyświetlacze analogowe i cyfrowe o małym spadku napięcia, sygnalizatory progowe, dozowniki, liczniki, zadajniki prądu z dużymi, czytelnymi znakami i możliwością włączania i wyłączania podświetlania, a także syreny i lampy alarmowe oraz diody sygnalizacyjne.

Produkty posiadają certyfikaty m.in. : ATEX, IECEx, FM, cFM. Mogą pracować w zakresie temperatur otoczenia: -40°C do +85°C. Istnieje możliwość zabezpieczenia urządzenia hasłem.

www.beka.co.uk


Barksdale GmbH

Niemcy, firma z certyfikatem PED specjalizująca się w sygnalizacji i pomiarze ciśnienia, temperatury i poziomu(poziomowskazy magnetyczne) Produkowane urządzenia znajdują zastosowania w takich miejscach jak: przemysł energetyczny, samochodowy, maszynowy, chemiczny, tekstylny, petrochemiczny, jak również spożywczy. Produkty firmy Barksdale to:


Obok produktów seryjnych, oferowane są również produkty specjalne, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta np. poziomowskazy magnatyczne na wysoką temperaturę.

www.barksdale.com


SENECA

Włoska firma SENECA zajmuje się od ponad 20 lat produkcją najwyższej jakości urządzeń z dziedziny automatyki przemysłowej. Jej głównym obszarem działania jest gama produktów z zakresu kondycjonowania sygnałów:


Innowacyjne linie produktów zapewniają wyszukane rozwiązania w aplikacjach, wymagających odpowiedniego interfejsu komunikacyjnego oraz dostępu do danych. Cechami charakterystycznymi oferowanych produktów są: wysoka jakość wykonania, powtarzalność produkcji (100 % urządzeń poddawane automatycznym testom), oszczędność miejsca w szafie (seria K),uniwersalność modułów (seria Z), prostota obsługi i programowania oraz atrakcyjna cena.
Firma SENECA posiada certyfikat ISO 9001. Nowe produkty SENECA powstają w fabrycznym dziale rozwoju, akredytowane laboratorium EMC pomaga w tworzeniu urządzeń w pełni przemysłowych odpornych na ciężkie warunki obiektowe. Aspekty te czynią firmę SENECA poważnym partnerem na rynku kondycjonowania sygnałów.


www.seneca.it


Aventics Bosch Rexroth


AVENTICS Pneumatic Solutions w ramach grupy Emerson przejmuje takich producentów jak Bosch Rexroth AG występującej wcześniej pod nazwą Mecman oraz Mannesmann Rexroth.

Firma AVENTICS, będąca częścią Emerson Automation Solutions, to jedna z wiodących światowych marek wytwarzających komponenty i układy pneumatyczne. Dostarcza produkty i usługi dla branży automatyzacji, a także do sektorów żywności, opakowań, farmaceutycznego, medycznego i technologii energetycznych. W przypadku naszej marki produktów pneumatycznych, opracowujemy również rozwiązania dla sektorów pojazdów użytkowych, morskiego i kolejowego.

Stosując zintegrowane układy elektroniczne, najnowocześniejsze materiały oraz koncentrując się na bezpieczeństwie maszyn i Internecie Rzeczy (Przemysł 4.0), firma AVENTICS jest pionierem w dziedzinie przyjaznych środowisku rozwiązań stosowanych. Firma AVENTICS przygotowuje się na przyszłość poprzez silniejsze koncentrowanie się na cyfryzacji.

Marka ma około 150-letnie doświadczenie w dziedzinie układów pneumatycznych i zatrudnia ponad 2000 pracowników na całym świecie. Produkty AVENTICS są wysyłane z zakładów produkcyjnych w Niemczech, Francji, Węgrzech, USA i Chinach, z których trafiają do ponad 100 krajów, gdzie następnie są sprzedawane bezpośrednio lub poprzez sieć naszych partnerów handlowych. Grupa AVENTICS otrzymała wiele certyfikatów, w tym ISO 9001 oraz ISO/TS 16949 za jakość, ISO 50001 za zarządzanie energią oraz ISO 14001 za zarządzanie ochroną środowiska.


BD Sensors

Firma BD Sensors posiada 2 zakłady produkcyjne: w Niemczech i Czechach. Produkty BD Sensors obsługują pomiary ciśnienia od 0,1mbar do 2200bar oferując:


Produkcja BD Sensors obejmuje ponad 40 produktów: od ekonomicznych wersji OEM do produktów z komunikacją HART i interfejsami komunikacji cyfrowej.
Dodatkowo firma BD Sensors produkuje urządzenia dopasowane do specjalnych potrzeb klienta, podkreślając swoje kompetencje i elastyczność w produkcji. Firma BDSensors posiada certyfikat ISO 9001.


www.bdsensors.com


Dwyer Instruments Ltd.

Jest firmą amerykańską z wieloletnim i bogatym doświadczeniem w produkcji aparatury kontrolno-pomiarowej, Dwyer specjalizuje się przedwszstkim w pomiarach i sygnalizacji niskich ciśnień. Powstała w 1931 r. posiada przedstawicielstwa na całym świecie. Różnorodność i bardzo szeroki zakres oferty pozwala na znalezienie rozwiązania dla wielu aplikacji związanych z aparaturą AKPiA:

Jest producentem m.in.:


www.dwyer-inst.co.uk


NIVELCO

Grupa obejmująca firmy na Węgrzech, w Polsce, Czechach i Niemczech. Firma od początku istnienia specjalizuje się w produkcji m.in.:


Oferuje także :

Asco/Joucomatic

Asco/Joucomatic jest producentem ponad 5000 różnych typów zaworów elektromagnetycznych oraz sterowanych pneumatycznie, spełniających najwyższe wymagania pod względem jakości i trwałości. Asco oferuje także pełną ofertę elektrozaworów do stref zagrożonych wybuchem w wykonaniach iskrobezpiecznych EExia, przeciwwybuchowych EExd, ognioszczelnych, hermetycznych Firma Asco oferuje m.in.:

*
elektrozawory Asco
*
zawory sterowane pneumatycznie Asco
*
wyspy zaworowe Asco
*
siłowniki pneumatyczne Asco Joucomatic
*
osprzęt do przygotowania powietrza Asco


UTILCELL

Jest firmą Hiszpańską z wieloletnim doświadczeniem specjalizującą się w produkcji tensometrów masa/siła.
Oferta firmy obejmuje tensometry w zakresie od 1 kg do 100T oraz pełne zestawy montażowe zapewniające proste i pewne rozwiązanie pomiaru wagowego. UTILCELL powstała w 1980 r. posiada przedstawicielstwa w całej Europie. Różnorodność i bardzo szeroki zakres oferty UTILCELL pozwala na znalezienie rozwiązania dla wielu aplikacji.
Wszystkie produkty firmy UTILCELL posiadają Europejski Certyfikat ISWM (International Society of Weighting and Measurement).

Firma UTILCELL oferuje:


www.utilcell.com


DINEL

Firma założona w 1995 roku jest jednym z najbardziej wpływowych producentów automatyki przemysłowej w Czechach. Wszystkie produkty spełniają wymagania dyrektyw i norm europejskich. Cała gama produktów objęta jest 3 letnią gwarancją.

Firma Dinel oferuje następujące produkty:

spełniające różne wymagania w wielu gałęziach przemysłu, np. przemysłu chemicznego, naftowego, gazowego, spożywczego.

www.dinel.cz


Orbit Merret

Powstała 1998 z połączenia ORBIT CONTROLS i firmy MERRET.
Główna siedziba znajduje się w Czechach, gdzie znajduje się też fabryka.
Firma specjalizuje się w zakresie produkcji wyświetlaczy cyfrowych i przetworników sygnałów automatyki, które posiadają funkcję rejestracji parametrów w czasie rzeczywistym co świadczy o technicznym zaawansowaniu produktów firmy.
Wyświetlacze i przetworniki sygnałów są urządzeniami mikroprocesorowymi opartymi na procesorach najnowszych generacji. Urządzenia są w pełni programowalne z poziomu komputera osobistego.

Produkty firmy ORBIT to:


www.orbit.merret.cz


ACTREG

Hiszpańska firma produkująca szeroką gamę napędów pneumatycznych do zaworów przestawianych w zakresie 1 obrotu. Actreg współpracuje z również hiszpańskimi producentami zaworów kulowych " JC Ball Valves" oraz " ICP Valves" Actreg obecny jest na czterech kontynentach. Dewizą firmy Actreg jest dostarczanie odbiorcom produktu w przystępnej cenie lecz nie kosztem jakości i niezawodności. Firma ma wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2000 i prowadzi proces ciągłego doskonalenia swoich wyrobów.

Produkty firmy ACTREG to:


www.actreg.com


KSR Kübler, KSR Küebler

KSR Kubler i KSR Kuebler są producentami poziomowskazów magnetycznych, pływakowych mierników poziomu, wskaźników oraz sygnalizatorów poziomu. KSR Kubler oferuje wysokiej jakości produkty. Produkty KSR Kubler (poziomowskazy magnetyczne KSR Kubler) zawsze są optymalanie dobierane do potrzeb klienta. Domeną KSR Kubler są poziomowskazy magnetyczne.Produkty KSR-Kubler są uznawane jako proste konstrukcyjnie i wysoko niezawodne.Poziomowskazy magnetyczne KSR Kubler są często alternatywą dla innych drogich metod pomiaru poziomu. Poziomowskazy magnetyczne KSRKuebler oferują lokalne wskazanie poziomu i opcjonalnie mogą oferować sygnalizację poziomu,a także pomiar poziomu. Poziomowskazy magnetyczne KSRKubler zastępują wodowskazy i są ciekawą alternatywą dla wodowskazów.


BDC ELEKTRONIC

Firma BDC ELEKTRONIC zostało założone w roku 1970. Będąc pierwszym włoskim producentem czujników zbliżeniowych, BDC ELEKTRONIC nabyło duże doświadczenie w tej branży - było to możliwe dzięki zdolności szybkiego dostosowania się do wymagań rynkowych.
Elastyczność firmy pozwala zaspokoić wymagania klientów oraz zagwarantować wysoką jakość i niezawodność produktów. Dzięki temu produkty BDC ELEKTRONIC są cenione na całym świecie.

Wszystkie produkty są tak zaprojektowane, by mogły pracować nawet w najcięższych warunkach.
Stosowanie systemu jakości, poświadczonego certyfikatem standardu ISO 9001:2000, daje gwarancję ścisłego spełnienia norm na wszystkich etapach wykonania: od konstrukcji do produkcji, poprzez proces wytwórczy z wysokim poziomem automatyzacji i stosowaniem rygorystycznych warunków testowania każdego produktu, zgodnie z standardem EN 60947-5 -2.

www.bdcelectronic.com


Comet System

Firma Comet System od 1991 roku rozwija produkcję urządzeń do pomiaru wilgotności, pomiaru temperatury i pomiaru ciśnienia barometrycznego oraz do rejestracji danych.
Aktualnie corocznie produkowanych jest ponad 6000 szt. rejestratorów elektronicznych i ponad 7000 sztuk przetworników temperatury i przetworników wilgotności.

Firma koncentruje się na produkcji wysokiej jakości produktów poprzez nadzór nad każdym jej etapem, a sprzedaż urządzeń powierzona jest wyspecjalizowanym i doświadczonym dystrybutorom. Od roku 2000 produkcja prowadzona jest zgodnie ze standardami ISO90001:2001.

Doświadczenie i wykwalifikowana kadra inżynierska opracowuje nowe rozwiązania i wdraża produkcję nowych modeli. Reagując na potrzeby rynku w roku 2007 firma wprowadziła na rynek serię ekonomicznych przetworników temperatury (P8510, P8511, P8541) i wilgotności dedykowanych głównie do zastosowań w projektach " inteligentnych domów" . Comet system s.r.o oferuje także zaawansowany system monitoringu i sterowania o symbolu MS5.
Oferta firmy obejmuje min. serie:


Zapraszamy do konsultacji z naszym działem inżynieryjnym, który doradzi optymalne rozwiązanie dla Państwa aplikacji.

www.cometsystem.cz


PRISMA

Hiszpańska firma produkująca wysokiej klasy napędy pneumatyczne do zaworów kulowych, kurkowych i przepustnic.
Korpusy napędów Prisma wykonywane są z aluminium, stali nierdzewnej lub poliamidu. Prisma oferuje napędy pneumatyczne w wersji odpornej na wysokie temperatury.

Produkty firmy PRISMA to:


Prisma oferuje także zawory kulowe " JC Ball Valves" oraz " ICP Valves" wraz z swoimi napędami pneumatycznymi.

www.prisma.es


.


 

Ilość artykułów: 0

Szczegóły >

Nowy sygnalizator przepływu WY

Nowy sygnalizator przepływu model WY firmy Meister Strömungstechnik

2016-03-09 19:07:29
Subskrybuj kanał Aktualności

Nowe produkty

Tagi

dokładność T4 ciśnienia certyfikat Vac spadek przepływu sygnalizacja zgodny montażu Zastosowanie możliwość szczególne GM ATEX opcja wykonania Czujnik pracy II
Ilość artykułów: 0

Szczegóły >



Strona główna | Mapa strony


© 2024 TR Automatyka
Projekt i wykonanie: SparkLight ©